This page needs JavaScript activated to work.

Články - tipy, triky, názory, návody

Šest rad jak se úspěšně připravit na Scio OSP testy 2019/2020

„Chytrý se učí pět let, hlupák to stihne za den.“ říká vietnamské přísloví. Na testy OSP se však nestačí připravovat dlouho. Musíte se připravovat efektivně!


Proč se začít připravovat na testy Scio OSP už teď?

Co skutečně odděluje ty, kteří mají u Scio testů a NSZ velmi vysoký percentil? Jak se zařadit mezi ně? A proč se o to začít zajímat už teď? Na všechno tohle ti odpoví tento článek.


Jaké materiály lze použít k přípravě na testy OSP Scio 2019/2020

Pokud máte starší Scio testy, tak je potřeba dát si pozor na to, že se podobna OSP u Národních srovnávacích zkoušek v minulých letech výrazně měnila. Když ale víte, co hlídat, tak by neměl být problém starší materiály k přípravě použít. Pojďme se tedy společně podívat, co se měnilo v letech 2017/2018 a 2018/2019 a co nás čeká v roce 2019/2020.


5 tipů, jak se úspěšně připravit na Scio testy na poslední chvíli

Také patříte mezi ty studenty, kteří si přípravu na Národní srovnávací zkoušky nechali na poslední chvíli? Zachovejte chladnou hlavu, ještě nic není ztraceno. Pojďte se podívat na 5 tipů, jak zvládnou přípravu na poslední chvíli.


Jaká příprava na Scio OSP je pro mě ta pravá – 2019/2020

Čekají vás Národní srovnávací zkoušky a vy uvažujte, jak získat potřebný percentil, aniž byste se museli utrácet zbytečně vysoké částky nebo trávit desítky hodin neefektivní přípravou? Nejste si jistí jaký druh přípravy zvolit? Pak je tento článek přesně pro vás. U nás na Osciu nabízíme tři druhy placené přípravy na testy Obecných studijních předpokladů od společnosti Scio. Prémiový účet, učebnici OSP a osobní doučování.


[1] 2 3