Menu Zavřeno

OSP učebnice a prémiový účet

Tato OSP učebnice tě provede přípravou na Scio testy od začátku až do konce. Obsahuje strategie, postupy řešení a více než 500 úloh s vysvětlením.

Obdržíš k ní navíc prémiový účet, který ti zpřístupní všechny úlohy na tomto serveru a mnohem víc.

Vše je aktualizované pro školní rok 2019/2020.

Od 270 Kč

100% záruka přijetí

Pokud tě na vysokou školu nepřijmou ani s naší učebnicí, tak ti vrátíme peníze zpět. Bez ptaní a formalit.

Konzultace zdarma

Pokud ti nebude jasné řešení úlohy z učebnice nebo cokoliv jiného ohledně Scio testů, můžeš nám napsat. Odpoví ti zkušený lektor OSP.

Prémiový účet

V prémiovém účtu se ti zpřístupní všechny úlohy na tomto serveru i s vysvětlením. Dostaneš ho k učebnici zdarma.

Tvoje cesta na VŠ

Naše učebnice pomohla úspěšně zvládnout testy SCIO OSP už stovkám studentů a provede tě celou přípravou krok za krokem. K úspěšnému zvládnutí testů nebudeš potřebovat žádné další materiály.

Pochopíš strategie

V první části se seznámíš s tím, co to testy Obecných studijních předpokladů jsou, a hlavně se naučíš strategie, jak v nich postupovat.

Procvičíš se

Další část se věnuje jednotlivým oddílům testu a typům úloh. Nejdříve je vždy detailně ukázán postup, jak se dají dané úlohy řešit rychle a efektivně. Ten si pak vyzkoušíš na více než 500 řešených příkladech.

Otestuj se

Poslední část publikace je tvořena závěrečným testem. Ten strukturou i počtem úloh přesně odpovídá tomu, který tě u přijímaček čeká. Díky tomu, že je k němu i percentilová tabulka, se dozvíš, jestli by tvůj výsledek stačil k přijetí na vybranou fakultu.

„Naprosto skvělé vysvětlení, především úkolů zvaných zebry. Rozhodně nelituji, že jsem si učebnici testů OSP objednala.“
Lucie S.
Frenštát pod Radhoštěm
Super, je přehledná, vysvětlující vše, co potřebuje student vědět.
Petr R.
Nové Město na Moravě
Učebnice byla super v tom, že i pracující člověk pochopil, o co tady jde a bylo k tomu i vysvětlení. Tipy a rady nato jak to zvládnout jsou super!
Adéla F.
Hustopeče nad Bečvou
 
Velice zajímavá publikace, která shromáždila vše důležité, takže je vhodná i pro ty, kteří přípravě moc nedali a mají málo času.
Nikola N.
Praha
 
Učebnici jsem si pořídil na doporučení kamaráda a musím říct, že mě velmi příjemně překvapila. Líbí se mi, že jsem u všech úloh našel také řešení a postupy. Navíc jsem se dozvěděl spoustu klíčových, ale mnohdy přehlížených informací, jako například jak správně tipovat, nebo které úlohy řešit dříve a které později.
Daniel Š.
Nyní na VUT Brno
 

Elektronická OSP učebnice

270 Kč

 • Elektronická učebnice OSP
 • 100% záruka přijetí
 • E-mailové konzultace
 • Prémiový učet

Tištěná OSP učebnice

350 Kč

 • Tištěná učebnice OSP
 • 100% záruka přijetí
 • E-mailové konzultace
 • Prémiový účet

Elektronická + tištěná

420 Kč

 • Tištěná učebnice OSP
 • Elektronická učebnice OSP
 • 100% záruka přijetí
 • E-mailové konzultace
 • Prémiový účet
Lektor Scio testů a autor OSP učebnice

Tato publikace se do své finální podoby postupně dostávala více něž tři roky. Všichni autoři, kteří k jejímu obsahu přispívali, se dlouhodobě věnují přípravě studentů na přijímačky, ať už tvorbou materiálů nebo přímou výukou, a pomohli už stovkám současných vysokoškoláků. Začínali jsme přitom s vizí nabídnout tu nejlepší možnou přípravu na testy OSP. Věřím, že se nám to povedlo, a to hlavně díky vám – studentům. Vaše zpětná vazba nám pomohla dostat učebnici do výsledné podoby a potvrdila nám, že jsme svoji práci udělali dobře.

Matěj Vitouch

Hlavní autor učebnice, lektor OSP

OSP učebnice na Scio testy v tištěné a elektronické verzi

Tištěná verze OSP učebnice

Počet stran: 208; Formát: A4; Vazba: měkká vazba; Hmotnost: 560 gramů; ISBN: 978-80-907382-0-1; EAN: 9788090738201 ​

Elektronická verze OSP učebnice

Počet stran: 211; Formát souboru: pdf; Velikost souboru: 40 MB; ISBN: 978-80-907382-1-8

V současnosti je více než  

0
prodaných učebnic

Často kladené dotazy

Jestli tě na vysokou školu nepřijmou ani s naší učebnicí, tak nám dej po posledním letošním termínu NSZ (23. 5. 2020) vědět na e-mai info@oscio.cz. Peníze ti vrátíme na účet. Pokud máš tištěnou verzi, tak nám ji napřed pošleš poštou.

Elektronickou i tištěnou verzi učebnice můžeš zaplatit převodem na účet (1-2 dny). Tištěnou učebnici můžeš zaplatit i dobírkou, ale bude ti připočítán dobírkový poplatek.

Pokud ti nebude nějaká úloha z učebnice jasná nebo budeš mít jiný dotaz ke Scio testům, můžeš napsat našemu lektorovi. Ten ti odpoví ve většině případů do 24 hodin. Počet dotazů není nijak omezen. Podrobnější instrukce obdržíš po objednání učebnice.

Učebnice ti pošleme v bublinkové obálce pomocí České pošty až k tobě domů. Za její doručení ručíme. Pokud ti nedošla nebo nebyla v dobrém stavu, napiš nám na e-mail. Nějak se domluvíme.

Jestli ti něco není jasné nebo máš pochybnosti, tak se nám neváhej ozvat. Můžeš tak učinit na e-mail: info@oscio.cz, telefon +420 773 085 038 nebo pomocí okýnka chatu v pravém dolním rohu.