Menu Zavřeno

OSP

Příprava na testy OSP

U nás na Osciu nabízíme tři druhy placené přípravy na testy Obecných studijních předpokladů od společnosti Scio. Prémiový účet, učebnici OSP a osobní doučování OSP.

Pojďme se na tyto produkty postupně podívat podrobněji:

Prémiový účet

Prémiový účet je náš základní produkt. Umožňuje vám přístup ke stovkám úloh OSP úloh na našich stránkách a dostanete k němu i jeden vzorový test s percentilem, takže si budete moci ověřit, jak na tom jste.

V ceně jsou i neomezené emailové konzultace, takže pokud se vám stane, že si nebudete s nějakou úlohou vědět rady, tak náš zkušený lektor vás navede na správné řešení a pomůže vám s jejím porozuměním. Nikdy už tedy na OSP nebudete sami!

Nedostatkem prémiového účtu je to, že obsahuje pouze úlohy. Procvičování je určitě důležité, ale pro vysoký percentil je klíčové znát strategie pro jednotlivé typy úloh, pro oddíly ale i pro celý test.

Pokud už ale máte zkušenosti s OSP, případně jste ochotni obětovat pár ostrých termínu NSZ a větší množství času k přípravě, tak pro vás může být to pravé.

Prémiový účet Oscio obsahuje:

 ✔  Neomezené emailové konzultace
 ✔  247 úloh verbálního oddílu
 ✔  238 úloh analytického oddílu
 ✔  Závěrečný 66-ti úlohový test s vyhodnocením a percentilem

  … celkem přes 550 úloh. Všechny úlohy jsou s vysvětlením.

Cena: 200 Kč

Učebnice Obecné studijní předpoklady

Naše učebnice si klade za cíl umožnit vám co nejefektivnější přípravu na testy OSP. Zaměřuje se hlavně na strategie jak vyřešit maximum úloh v co nejkratším čase. Je sestavená tak, aby vás naučila veškeré znalosti, které budete potřebovat ke zvládnutí Národních srovnávacích zkoušek s vysokým percentilem. Protože procvičování je ale pořád nedílnou součástí přípravy, tak k ní dostanete i prémiový účet a všechno co obsahuje.

Publikace je vhodná hlavně pro ty, kteří hledají kvalitní podklad pro vlastní přípravu. K učebnici navíc jen u nás dostaneš přístup k prémiovému účetu zdarma

Co v publikaci najdeš:

 ✔  Více než 500 řešených úloh
 ✔  Test s percentilem
 ✔  Strategie k celému testu
 ✔  Spousta rad, tipů a triků

Cena elektronické verze: 270 Kč

Cena tištěné verze: 350 Kč

Doučování OSP

Osobní doučování je vhodné pro studenty, kteří před samostatnou přípravou upřednostní přípravu se zkušeným lektorem, kterým jim ochotně pomůže a poradí. Doučovatel s vámi může projít hlavní typy úloh a všechny záludnosti a chytáky v testech.

Díky tomu, že se lektor bude věnovat pouze tobě, tak se jedná také o nejefektivnější způsob přípravy na poslední chvíli.Lektorem je spoluautor publikace učebnice OSP Matěj Vitouch.

Čemu se můžete s lektorem věnovat:

 ✔  Projdeme si řešení hlavních typů úloh
 ✔  Ukážeme si, kde všude se dá v testech ušetřit čas
 ✔  Podíváme se podrobněji na úlohy, které ti nejdou
 ✔  Vytvoříme ti testovou strategii
 ✔  Navrhneme ti plán procvičování