Menu Zavřeno

Pokud oceníš osobní přístup, tak je tu pro tebe doučování jeden na jednoho. Doučování probíhá buď přes Skype, nebo osobně v Brně.
Máme vlastní výukové materiály a sady úloh. Pokud však máte nějaké vlastní úlohy, se kterými potřebujete pomoci, tak se můžeme podívat i na ně.

O doučovateli

Jmenuji se Matěj Vitouch. V současné době souběžně studuji dvě vysoké školy a ve volných chvílích pomáhám budoucím studentům s přípravou na testy Obecních studijních předpokladů OSP a Testy studijních předpokladů TSP.

Už je to nějaký pátek, co se o testy zajímám. Píšu články, dělám nové úlohy, odpovídám vám v rámci e-mailových konzultací a můžu se vám věnovat i individuálně formou osobního doučování. Jsem také jedním z autorů publikací učebnice Obecné studijní předpoklady a Excelujte v TSP .
Pokud si chcete přečíst nějaký z mých článků, tak je můžete nalézt v mém profilu.

Spolu se budeme věnovat tomu, co ty potřebuješ. Můžeme spolu projít všechny záludnosti v testech a ukázat si postupy řešení klíčových úloh. Můžeme rozebrat příklady, se kterými máš problém a vytvořit strategii pro test, která ti bude šitá na míru a dovolí ti postupovat při testech maximálně efektivně.

Lektor Scio OSP

Čemu se společně můžeme věnovat:

 ✔  Projdeme si řešení hlavních typů úloh
 ✔  Ukážeme si, kde všude se dá v testech ušetřit čas
 ✔  Podíváme se podrobněji na úlohy, které ti nejdou
 ✔  Vytvoříme ti testovou strategii
 ✔  Navrhneme ti plán procvičování

Cena: 700 Kč/hod.

TIP: Pokud si nejste jistí, že je pro osobní doučování tím správným druhem přípravy na Scio testy, tak si můžete přečíst článek Jaká příprava je pro mě ta pravá.

TIP: Protože se lektor bude věnovat jenom tobě a tomu, co ty potřebuješ, tak se jedná o nejefektivnější způsob přípravy na poslední chvíli .

Doučování probíhá buď přes Skype nebo osobně v Brně. V Brně se můžeme potkat v našich prostorách nebo i u tebe doma. Je jen na tobě, jak ti to bude vyhovovat.
Přes Skype používáme sdílení obrazovky. Díky tomu ti můžu ukázat řešení všech úloh.

Pokud máš o doučování zájem, tak mi napiš na matej.vitouch@oscio.cz nebo zavolej na tel.: +420 773 085 038.

Máte jakékoliv další dotazy nebo připomínky?Neváhej mě kontaktovat na e-mail matej.vitouch@oscio.cz