This page needs JavaScript activated to work.

Jaká příprava na Scio OSP je pro mě ta pravá – 2019/2020
Čekají vás Národní srovnávací zkoušky a vy uvažujte, jak získat potřebný percentil, aniž byste se museli utrácet zbytečně vysoké částky nebo trávit desítky hodin neefektivní přípravou? Nejste si jistí jaký druh přípravy zvolit? Pak je tento článek přesně pro vás. U nás na Osciu nabízíme tři druhy placené přípravy na testy Obecných studijních předpokladů od společnosti Scio. Prémiový účet, učebnici OSP a osobní doučování.


Zobrazení: 38315
Zveřejněno: 12. 11. 2017, 08:59U nás na Osciu nabízíme tři druhy placené přípravy na testy Obecných studijních předpokladů od společnosti Scio. Prémiový účet, učebnici OSP a osobní doučování OSP.

Pojďme se na tyto produkty postupně podívat podrobněji:


Prémiový účet

Prémiový účet je náš základní produkt. Umožňuje vám přístup ke stovkám úloh OSP úloh na našich stránkách a dostanete k němu i jeden vzorový test s percentilem, takže si budete moci ověřit, jak na tom jste.

V ceně jsou i neomezené emailové konzultace, takže pokud se vám stane, že si nebudete s nějakou úlohou vědět rady, tak náš zkušený lektor vás navede na správné řešení a pomůže vám s jejím porozuměním. Nikdy už tedy na OSP nebudete sami!

Nedostatkem prémiového účtu je to, že obsahuje pouze úlohy. Procvičování je určitě důležité, ale pro vysoký percentil je klíčové znát strategie pro jednotlivé typy úloh, pro oddíly ale i pro celý test.

Pokud už ale máte zkušenosti s OSP, případně jste ochotni obětovat pár ostrých termínu NSZ a větší množství času k přípravě, tak pro vás může být to pravé.


Monitor s prémiovým účtem OSP na Scio

Prémiový účet Oscio obsahuje:

  Neomezené emailové konzultace
  247 úloh verbálního oddílu
  238 úloh analytického oddílu
  Závěrečný 66-ti úlohový test s vyhodnocením a percentilem

  ... celkem přes 550 úloh. Všechny úlohy jsou s vysvětlením.

Cena: 200 Kč


Více informací o Prémiovém účtu


Koupit prémiový účetUčebnice Obecné studijní předpoklady

Naše učebnice si klade za cíl umožnit vám co nejefektivnější přípravu na testy OSP. Zaměřuje se hlavně na strategie jak vyřešit maximum úloh v co nejkratším čase. Je sestavená tak, aby vás naučila veškeré znalosti, které budete potřebovat ke zvládnutí Národních srovnávacích zkoušek s vysokým percentilem. Protože procvičování je ale pořád nedílnou součástí přípravy, tak k ní dostanete i prémiový účet a všechno co obsahuje.

Publikace je vhodná hlavně pro ty, kteří hledají kvalitní podklad pro vlastní přípravu. K učebnici navíc jen u nás dostaneš přístup k prémiovému účetu zdarma

Učebnice OSP na Scio testy

Co v publikaci najdeš:

  Více než 500 řešených úloh
  Test s percentilem
  Strategie k celému testu
  Spousta rad, tipů a triků

Cena elektronické verze: 270 Kč

Cena tištěné verze: 350 Kč


Více informací o učebnici OSP

Koupit učebnici

Doučování OSP

Osobní doučování je vhodné pro studenty, kteří před samostatnou přípravou upřednostní přípravu se zkušeným lektorem, kterým jim ochotně pomůže a poradí. Doučovatel s vámi může projít hlavní typy úloh a všechny záludnosti a chytáky v testech. Potkat se můžete osobně v Brně, Praze nebo online na Skypu.

Díky tomu, že se lektor bude věnovat pouze tobě, tak se jedná také o nejefektivnější způsob přípravy na poslední chvíli.

Lektorem je spoluautor učebnice OSP Matěj Vitouch

.
Doučování na Scio OSP testy

Čemu se můžete s lektorem věnovat:

  Projdeme si řešení hlavních typů úloh
  Ukážeme si, kde všude se dá v testech ušetřit čas
  Podíváme se podrobněji na úlohy, které ti nejdou
  Vytvoříme ti testovou strategii
  Navrhneme ti plán procvičování


Cena: 700 Kč/hod.Více informací o doučováníKam dál