Jaká příprava je pro mě ta pravá
Čekají vás Národní srovnávací zkoušky a vy uvažujte, jak získat potřebný percentil, aniž byste se museli utrácet zbytečně vysoké částky nebo trávit desítky hodin neefektivní přípravou? Nejste si jistí jaký druh přípravy zvolit? Pak je tento článek přesně pro vás. U nás na Osciu nabízíme tři druhy placené přípravy na testy Obecných studijních předpokladů od společnosti Scio. Prémiový účet, e-book Excelujte v OSP a OSP videokurz.


Zobrazení: 35946
Zveřejněno: 15. 1. 2017, 10:45U nás na Osciu nabízíme tři druhy placené přípravy na testy Obecných studijních předpokladů od společnosti Scio. Prémiový účet, e-book Excelujte v OSP a OSP videokurz.

Pojďme se na tyto produkty postupně podívat podrobněji:


Prémiový účet

Prémiový účet je náš základní produkt. Umožňuje vám přístup ke stovkám úloh OSP úloh na našich stránkách a dostanete k němu i jeden vzorový test s percentilem, takže si budete moci ověřit, jak na tom jste.

V ceně jsou i neomezené emailové konzultace, takže pokud se vám stane, že si nebudete s nějakou úlohou vědět rady, tak náš zkušený lektor vás navede na správné řešení a pomůže vám s jejím porozuměním. Nikdy už tedy na OSP nebudete sami!

Nedostatkem prémiového účtu je to, že obsahuje pouze úlohy. Procvičování je určitě důležité, ale pro vysoký percentil je klíčové znát strategie pro jednotlivé typy úloh, pro oddíly ale i pro celý test.

Pokud už ale máte zkušenosti s OSP, případně jste ochotni obětovat pár ostrých termínu NSZ a větší množství času k přípravě, tak pro vás může být to pravé.


Dostanete:  
• 143 úloh verbálního oddílu
• 106 úloh kvantitativního oddílu
• 100 úloh logického oddílu
• 101 úloh argumentačního oddílu
• 90-ti úlohový vzorový test s vyhodnocením a percentilem
• Neomezené emailové konzultace
Celkem tedy 540 úloh! Všechny úlohy jsou s vysvětlením.

Přejít na prémiový účet


Publikace Excelujte v OSP

Excelujte v OSP je publikace, která si klade za cíl umožnit vám co nejefektivnější přípravu na testy OSP. Zaměřuje se hlavně na strategie jak vyřešit maximum úloh v co nejkratším čase. Je sestavená tak, aby vás naučila veškeré znalosti, které budete potřebovat ke zvládnutí Národních srovnávacích zkoušek s vysokým percentilem. Protože procvičování je ale pořád nedílnou součástí přípravy, tak k ní dostanete i prémiový účet a všechno co obsahuje.

Publikace je vhodná hlavně pro ty, kteří hledají kvalitní podklad pro vlastní přípravu. Tento e-book zajistí, aby byl čas který přípravě věnujete, využit efektivně a vaše práce padla na úrodou půdu.

Dostanete:
• E-book Excelujte v OSP
• Přístup k prémiovému účtu a všem úlohám v něm
• 90-ti úlohový vzorový test s vyhodnocením a percentilem
• Neomezené emailové konzultace
• 100% záruku spokojenosti

Přejít na e-book Excelujte v OSP


OSP videokurz

Videokurzy pro vás připravujeme!Kam dál