This page needs JavaScript activated to work.

Prémiový účetPrémiový účet ti zpřístupní všechny úlohy v naší databázi. Protože jsou hojně pokryty všechny oddíly a typy úloh, tak tě připraví opravdu na vše, co tě může v testech Obecných studijních předpokladů potkat. Navíc od nás dostaneš i test, který strukturou i obtížností přesně odpovídá testům, které vás čekají u Národních srovnávacích zkoušek společnosti Scio. Můžeš si tedy ověřit, jestli už dosahuješ výsledků, které potřebuješ. Budeš tak vědět, jestli už jsi dostatečně či nikoliv. A když si nebudeš s nějakou úlohou vědět rady, tak ti rádi poradíme a pomůžeme. V ceně prémiového účtu jsou totiž i emailové konzultace.Prémiový účet Oscio obsahuje:

  Neomezené emailové konzultace
  247 úloh verbálního oddílu
  238 úloh analytického oddílu
  Závěrečný 66-ti úlohový test s vyhodnocením a percentilem
Vše aktuální pro rok 2019/2020.

  ... celkem přes 550 úloh. Všechny úlohy jsou s vysvětlením.

Cena: 200 KčKoupit prémiový účet


TIP: Pokud váháš nad různými možnostmi přípravy na Scio testy, tak si můžeš přečíst článek Jaká příprava je pro mě ta pravá.

TIP: S prémiovým účtem se ti teď zpřístupní všechny úlohy v naší aplikaci pro android. Můžeš tak trénovat na Scio testy kdykoliv a kdekoliv.

TIP: Nyní získáš k prémiovému účtu možnost trénovat úlohy také ve formě testů. Tyto generované testy se poskládají z úloh k procvičení. Rovnou tedy uvidíš i to, jakou mají testy OSP strukturu.

O prémiovém účtuMohu si nezávazně vyzkoušet úlohy z prémiového účtu?

Ano. Několik úloh nabízíme k vyzkoušení ihned. Další zdarma po registraci. Naleznete je ZDE. Bližší vysvětlení naleznete v nejčastějších otázkách (FAQ).


Jak rychle budu mít přístup k prémiovému účtu?

V naprosté většině případů ti prémiový účet zpřístupníme do jedné hodiny poté, co obdržíme tvoji platbu. Maximálně však do 24 hodin.Pokud nám navíc pošlete výpis z účtu na e-mail info@oscio.cz (klidně screenshot), tak ti platbu můžeme potvrdit ihned a společně s tím ti i nastavit přístup k prémiovému účtu.

Jaký je rozdíl mezi závěrečným testem a testem generovaným z databáze?

Generovaný test se poskládá z úloh, které jsou k dispozici při procvičování. Může se tedy stát, že v něm narazíš na nějakou úlohu, kterou už znáš. Po vyplnění se ti tvoje odpovědi a správné řešení. Takovýchto testů si můžeš vyzkoušet libovolný počet. Závěrečný test oproti tomu obsahuje originální úlohy, které nejsou do procvičování zařazeny. Po jeho vyplnění se ti kromě dosažených bodů zobrazí i percentil. Získátš tak plnohodnotnou informaci o tom, jak si vedeš.


Máte jakékoliv další dotazy nebo připomínky?