Prémiový účetPrémiový účet vám zpřístupní všechny úlohy v naší databázi. Protože jsou hojně pokryty všechny oddíly a typy úloh, tak vás připraví opravdu na vše, co vás může v testech Obecných studijních předpokladů potkat. Navíc od nás dostaneš i test, který strukturou i obtížností přesně odpovídá testům, které vás čekají u Národních srovnávacích zkoušek společnosti Scio. Můžete si tedy ověřit, jestli už dosahujete výsledků, které potřebujete. Budete tak vědět, jestli už jste připravení dostatečně či nikoliv. A když si nebudete s nějakou úlohou vědět rady, tak vám rádi poradíme a pomůžeme. V ceně prémiového účtu jsou totiž i emailové konzultace.Prémiový účet Oscio obsahuje:

  Neomezené emailové konzultace
  125 úloh verbálního oddílu
  123 úloh kvantitativního oddílu
  101 úloh logického oddílu
  101 úloh argumentačního oddílu
  Závěrečný 90-ti úlohový test s vyhodnocením a percentilem

  ...tedy celkem 540 úloh.

Cena: 50 KčKoupit prémiový účet


NOVINKA: Nyní získáte k prémiovému účtu možnost trénovat úlohy také ve formě testů. Tyto generované testy se poskládají z úloh k procvičení. Rovnou tedy uvidíte i to, jakou mají testy OSP strukturu.

TIP: Pokud si nejste jistí, že je pro vás prémiový účet tím správným druhem přípravy na Scio testy, tak si můžete přečíst článek Jaká příprava je pro mě ta pravá.

O prémiovém účtuMohu si nezávazně vyzkoušet úlohy z prémiového účtu?

Ano. Několik úloh nabízíme k vyzkoušení ihned. Další zdarma po registraci. Naleznete je ZDE. Bližší vysvětlení naleznete v nejčastějších otázkách (FAQ).


Jak rychle budete mít přístup k prémiovému účtu?

V naprosté většině případů vám prémiový účet zpřístupníme do jedné hodiny poté, co obdržíme vaší platbu. Maximálně však do 24 hodin.Pokud nám navíc pošlete výpis z účtu na e-mail tom.horky@oscio.cz, tak vám platbu můžeme potvrdit ihned a společně s tím vám i nastavit přístup k prémiovému účtu.

Jaký je rozdíl mezi závěrečným testem a testem generovaným z databáze?

Generovaný test se poskládá z úloh, které jsou k dispozici při procvičování. Může se tedy stát, že v něm narazíte na nějakou úlohu, kterou už jste viděli. Po vyplnění se vám zobrazí počet dosažených bodů. Takovýchto testů si můžete vyzkoušet libovolný počet. Závěrečný test oproti tomu obsahuje originální úlohy, které nejsou do procvičování zařazeny. Po jeho vyplnění se vám kromě dosažených bodů zobrazí i percentil. Jeho vyplněním tak získáte plnohodnotnou informaci o tom, jak byste dopadli u NSZ.


Máte jakékoliv další dotazy nebo připomínky?