Web o scio testech

Informace, tipy, triky
rady, názory, diskuze
Přihlášení
Registrace
Proč se registrovat
Zapomenuté údaje

Podpořte nás

Budeme rádi, pokud se rozhodnete jakýmkoliv způsobem náš server podpořit. Nabízíme Vám zde několik nejčastějších způsobů, jakými studenti a učitelé podporují naše stránky:

 

1) Máte-li internetové stránky, budeme velice rádi, pokud přidáte odkaz odkazující na náš web na Vaše stránky. Kód odkazu na náš web vypadá následovně:

<a title="Web o SCIO testech" href="http://www.oscio.cz">Web o SCIO testech</a>

 

2) Jste-li student/ka, budeme rádi, když o našich stránkách povíte svým spolužákům.

 

3) Jste-li vyučujícím, budeme rádi, když naše stránky doporučíte svým studentům. Věříme, že zde najdou kvalitní informace a přípravu pro různé testy na střední a vysoké školy.

 

4) Chcete nás finančně podpořit? Povedly se vám přijímačky či nás chcete jen podpořit? Web oSCIO.cz je tu pro všechny zcela zdarma. Pokud nás tedy chcete za naši činnost ve volném čase nějak odměnit, můžete využít DONATE:


 

Pokud nás chcete podpořit ještě jiným způsobem nebo pokud chcete, abychom Vaše jméno s poděkováním za podporu zmínili na našem serveru, kontaktujte nás prosím. Chcete-li se o nás dozvědět více, můžete si přečíst sekci o nás.

oSCIO.cz - web o scio testech

Internetový server oscio.cz je neoficiální studentský server určený všem, kteří podstoupí, podstoupili nebo se jen zajimají o scio testy. Server slouží k online sdílení publikování názorů a úloh, které návštěvníci sami vymyslí. Je přísně zakázáno vkládat na tento server materiály, jež podléhají autorským právům jiné (fyzické či právnické) osoby, než je sám uživatel, který materiál vkládá. Veškeré služby serveru www.oscio.cz jsou online a zdarma. Tento web není oficiální webem společnosti SCIO, s.r.o.

Kontaktní osoba: Tomáš Horký
Kontakt | O nás | Odkazy | Podpořte nás | Podmínky a pravidla | Obchodní podmínky