This page needs JavaScript activated to work.

Podmínky a pravidla serveru oSCIO.cz

 

 1. Tento dokument stanovuje závazná pravidla a podmínky využívání služeb webu www.oscio.cz, provozovaného fyzickou osobou – Tomášem Horkým (dále jen provozovatel).

 2. Provozovatel neshromažďuje osobní údaje uživatelů, které uvádí zákon o ochraně osobních údajů č. 101/2000 sb.

 3. Server Oscio.cz je studentský informační server určený ke sdílení zkušeností a informací z oblasti přijímacích zkoušek na vysoké a střední školy, zejména pak Scio testů. 

 4. Všichni návštěvníci serveru Oscio.cz mohou prohlížet veškerý veřejný obsah serveru, mohou používat aktivní prvky (jako anketu apod.) a mohou také vkládat příspěvky do komentářů a do diskuse, ovšem pouze za předpokladu, že příspěvky jsou v souladu s těmito podmínkami a pravidly. 

 5. Všichni návštěvníci s premiovým účtem mohou prohlížet veškerý dodatečný obsah svázán s touto registrací. 

 6. Registrovaný uživatel má možnost vkládat na server články (do kategorií názory, tipy a triky a návody). Podmínkou využívání služeb serveru Oscio.cz a tedy vkládáním jakýchkoliv informací je dodržování těchto podmínek, zákonů ČR a slušnosti. Provozovatel si vyhrazuje právo smazat veškeré články, které tato základní pravidla porušují. Jako opatření proti přestoupení těchto pravidel si provozovatel vyhrazuje právo zablokování účtu uživatele, či jeho IP adresy.   

 7. Je přísně zakázáno vkládat na server jakékoliv informace či materiály, které jsou pod ochranou autorských práv jiné osoby, než je sám uživatel, které je vkládá. Vložením informací či materiálů uživatel prohlašuje, že je autorem těchto informací či materiálů a dává souhlas k jejich zveřejnění na serveru Oscio.cz i k jejich opětovnému komerčnímu i nekomerčnímu použití provozovatelem. 

 8. Provozovatel si také vyhrazuje právo smazat jakýkoliv článek, úlohu, příspěvek či komentář bez udání důvodu.

 9. Stejná pravidla jako pro registrované uživatele platí i pro všechny ostatní návštěvníky serveru, zejména pak při vkládání příspěvků mezi komentáře nebo do diskuse. Neregistrovaní uživatelé nemají možnost na server vkládat články. 

 10. Články i úlohy budou zveřejněny na dobu neurčitou. Provozovatel se nezavazuje k žádné minimální době, po kterou bude článek či úloha zveřejněna. 

 11. Všechny zveřejněné úlohy jsou majetkem provozovatele, tedy webu www.oSCIO.cz a jsou vázány autorskými právy. Nelze je zveřejňovat, sdílet či kopírovat bez svolení provozovatele. 

 12. Provozovatel nenese odpovědnost za data zveřejněná uživatelem v článcích, úlohách, a ani v příspěvcích v komentářích a diskusi. 

 13. Uživatel je povinen si chránit své přihlašovací údaje ke svému účtu a neposkytovat je dál. 

 14. Je-li kdekoliv na serveru uvedeno, že uživatel určitým krokem souhlasí s „podmínkami“, „pravidly“, nebo „podmínkami a pravidly“, myslí se tím vždy právě tento dokument na adrese http://www.oscio.cz/podminky/, není-li uvedeno jinak.

 15. Provozovatel nenese odpovědnost za činnost uživatelů a jejich způsob, jakým využívají server Oscio.cz. Provozovatel také nenese odpovědnost za následky spojené s využíváním serveru Oscio.cz a to následky jak přímé tak nepřímé. 

 16. Provozovatel je oprávněn bez souhlasu uživatelů vyvíjet, upravovat či měnit server Oscio.cz 

 17. Provozovatel je oprávněn rozesílat uživatelům e-mailové zprávy, které budou uživatele informovat o změnách, akcích a novinkách na serveru Oscio.cz 

 18. Provozovatel je také oprávněn rozesílat všem uživatelům newslettery. Provozovatel se však zavazuje, aby tyto reklamní zprávy byly spjaty s tematikou serveru Oscio.cz 

 19. Uživatel dává registrací i vložením článku, příspěvku či komentáře souhlas s těmito podmínkami. Provozovatel může tyto podmínky kdykoliv měnit. Pokud uživatel nesouhlasí s podmínkami serveru, může zažádat o zrušení jeho uživatelského účtu a to zasláním příslušné žádosti na e-mail info@oscio.cz.