mobilní aplikace oSCIO: OSP

 • OS: android 3.2 (API: 13) nebo vyšší    

 • 99% databáze oscio (OSP)

 • zcela zdarma

oSCIO OSP aplikace

Už víš, na jakou vysokou chceš jít, ale nevíš, jak se na ni dostat? Sháníš ucelený systém znalostí, který budeš potřebovat, abys exceloval v testech Obecných studijních předpokladů? Chceš vysoký percentil i bez drahých přípravných kurzů nebo investování zbytečně velkého množství času do shánění potřebných znalostí?

Pak pro tebe máme skvělou zprávu!

Strávili jsme stovky hodin času tím, že jsme za Vás přicházeli na nejlepší řešení testů OSP.

Kdo jsme? Jsme tým, který v současnosti provozuje webovou stránku oscio.cz. Tam uveřejňujeme zdarma úlohy z testů a typy, jak mít percentil co nejvyšší, abychom usnadnili budoucím vysokoškolákům přípravu na NSZ.

I když se web ukázal velmi efektivní pro samotné procvičování úloh, tak to samo o sobě bohužel dobrý výsledek u Národních srovnávacích zkoušek nezajistí.

Úlohy jsou totiž stavěny tak, že s dostatkem času je zvládne vyřešit každý středoškolák. Proto nemá cenu bez nějakého systému a hlubších vědomostí pouze řešit úlohy.

První ohlasy:

UVĚDOM SI, ŽE PRÁVĚ TEĎ SE ROZHODUJEŠ O SVOJÍ BUDOUCNOSTI.

Abychom pomohli k dobrému percentilu co nejvíce lidem, tak jsme sestavili e-book Excelujte v OSP, ve kterém popisujeme všechny informace, které budeš k úspěšnému zvládnutí Národních srovnávacích zkoušek potřebovat.
  Co v e-booku najdeš:
 • Strategie k celému testu OSP, jednotlivým oddílům i typům úloh
 • Vysvětlení nejlepšího řešení každého typů úloh
 • Mnoho řešených příkladů (spolu s databází webu tvoří prostor pro kvalitní přípravu)
 • Všechny pro Vás důležité informace k NSZ a testům OSP
 • Srovnání testů OSP a TSP
 • Rady a postupy, které Vám v testech ušetří velké množství času
 • Všechny informace aktuální k roku 2017
POTŘEBUJEŠ STRATEGII

Pokud usiluješ o dobrý výsledek v OSP, tak musíš mít v rukávu karty, díky kterým získáš náskok před ostatními. Musíš přesně vědět, jak postupovat nejen u jednotlivých typů úloh, ale také v jednotlivých oddílech a konečně v celém testu.NESTAČÍ BÝT DOBRÝ, MUSÍŠ BÝT LEPŠÍ, NEŽ OSTATNÍ

A právě jak to udělat se naučíš v našem e-booku.

Možná si říkáš, jestli by nebylo lepší utratit 300 korun za něco jiného. Třeba oběd? Co jiného v této ceně ale bude mít větší pozitivní efekt na tvůj život? A když ti náš e-book nebude vyhovovat, tak ti vrátíme všechny peníze zpět (viz. záruka spokojenosti níže).

Navíc nebudeš potřebovat žádné další placené materiály. (Stovky úloh k procvičení nalezneš zdarma na Oscio.cz.)

Národní srovnávací zkoušky se určitě nevyplatí podceňovat. Uvědomte si, že vysoké školy si vybírají svoje studenty podle toho, kolik lidí jste předběhli.STÁHNĚTE SI UKÁZKU A PŘESVĚDČTE SE SAMI

K dispozici nabízíme ukázku e-booku. Tu si můžete stáhnout ZDE.PROČ ZNOVU OBJEVOVAT JIŽ OBJEVENÉ?

Taky pravděpodobně nezačneš objevovat kolo či motor, když se chceš dostat do školy.

My jsme za tebe všechny potřebné informace zjistili a utřídili je do systému, který maximalizuje počet úloh, které v testu vyřešíš správně, a zredukuje čas, který k tomu budeš potřebovat!

Náš e-book navíc nabízíme nyní pouze za 300 Kč, vychází tedy jako jeden z nejlevnějších způsobů přípravy (ve srovnání s různými kurzy OSP nebo dokonce i s jinými publikacemi).EMAILOVÉ KONZULTACE ZDARMA.

Nevíš si rady s úlohou, máš jakýkoiv dotaz k postupu řešení nebo prostě ke Scio testům? My ti rádi poradíme.

Jak to funguje?
 • Detailnější pokyny nalezneš na konci našeho e-booku.
 • Zatím se můžeš obrátit na email konzultace@oscio.cz.
 • Odpovídáme vždy do 24 hodin.


ZKUS ŠTĚSTÍ A VYHRAJ NÁŠ EBOOK

Pomoz
nám se zlepšováním našich služeb: vyplň náš dotazník a získej tak šanci vyhrát ebook Excelujte v OSP. I když sis ho již zakoupil, nevadí. V případě výhry ti vrátíme tvoje investice.


KOUPIT EBOOK

Tip:   Pokud nám zašleš výpis z účtu na email: tomhrky@gmail.com, tak ti potvrdíme platbu a můžeš se tak začít připravovat okamžitě.


100% záruka spokojenosti

Tvoje spokojenost je pro nás na prvním místě!

Proto pokud budeš mít po přečtení e-book pocit, že ti informace v něm nepomohly, tak ti vrátíme zpátky všechny peníze. Nemusíš se tedy bát, že si koupíš nekvalitní produkt. Našim cílem je nabídnout skutečně kvalitní přípravu. Peníze vracíme do 30 dní po obdržení platby.