FAQ - Frequently asked questions
  PRÉMIOVÝ ÚČET

ㄑ  

Jaké úlohy mohu prohlížet bez prémiového účtu?

Běžný nepřihlášený uživatel může prohlížet všechny SCIO úlohy z kategorií: Matematika, ZSV, Anglický jazyk a Německý jazyk . Z kategorie OSP pak může procházet jen několik málo úloh.

Po přihlášení se všem uživatelům zobrazí zdarma cca 40 úloh. Pokud se vám budou líbit a uznáte, že jsou vám prospěšné, tak si můžete zakoupit za 200 Kč náš prémiový účet.

Uživateli s prémiovým účtem se zobrazí veškerý obsah, tj. více než 500 OSP úloh (+ ostatní kategorie). Navíc má k dispozici mobilní aplikaci zdarma a k tomu 90-ti úlohový vzorový test s vyhodnocením a percentilem.
  Publikace Excelujte v OSP

ㄑ  

Co když s e-bookem nebudu spokojený?

Pokud budete mít po přečtení e-book pocit, že vám informace v něm nepomohly, tak Vám vrátíme zpátky všechny peníze. Nemusíte se tedy bát, že si koupíte nekvalitní produkt. Našim cílem je nabídnout skutečně kvalitní přípravu. Peníze vracíme do 30 dní po obdržení platby.

Kdy po zaplacení budu mít přístup k e-booku?

E-book vám přijde okamžitě, jak obdržíme vaší platbu. Společně s ním vám také zpřístupníme prémiový účet, takže budete mít přístup k více než pěti stům úloh OSP.
Pokud nám navíc pošlete výpis z účtu na e-mail tom.horky@oscio.cz, tak vám platbu můžeme potvrdit ihned (v naprosté většině případů do hodiny).

  BĚH WEBOVÝCH STRÁNEK

ㄑ  

Při kliknutí na odkaz úlohy se mi objeví ERROR 404.

Snažíte se zobrazit úlohu, ke které nemáte potřebné oprávnění účtu. Viz "jaké úlohy mohu prohlížet bez prémiového účtu?".