This page needs JavaScript activated to work.

FAQ - Frequently asked questions
  PRÉMIOVÝ ÚČET

ㄑ  

Jaké úlohy mohu prohlížet bez prémiového účtu?

Běžný nepřihlášený uživatel může prohlížet všechny SCIO úlohy z kategorií: Matematika, ZSV, Anglický jazyk a Německý jazyk . Z kategorie OSP pak může procházet jen několik málo úloh.

Po přihlášení se všem uživatelům zobrazí zdarma cca 40 úloh. Pokud se vám budou líbit a uznáte, že jsou vám prospěšné, tak si můžete zakoupit za 200 Kč náš prémiový účet.

Uživateli s prémiovým účtem se zobrazí veškerý obsah, tj. více než 500 OSP úloh (+ ostatní kategorie). Navíc má k dispozici mobilní aplikaci zdarma a k tomu 90-ti úlohový vzorový test s vyhodnocením a percentilem a nekonečné množství generovaných testů.

Mám prémiový účet. Dostanu slevu na ebook?

Ano, sleva ebooku je ve výši ceny účtu. Sleva se ale nevztahuje na ebook TSP ani na tištěnou verzi Učebnice OSP.

Mobilní aplikace

K dispozici je mobilní aplikace, která umožňuje procvičovat úlohy kdekoliv. Funguje podobně, jako náš web - zdarma si můžete zobrazit část úloh, všechny jsou pak dostupné, pokud se v aplikaci přihlásíte na prémiový účet jako když se přihlašujete zde na webu.


  Učebnice OSP

ㄑ  

Co když s e-bookem nebudu spokojený?

Pokud budete mít po přečtení e-booku pocit, že vám informace v něm nepomohly, tak Vám vrátíme zpátky všechny peníze. Nemusíte se tedy bát, že si koupíte nekvalitní produkt. Našim cílem je nabídnout skutečně kvalitní přípravu. Peníze vracíme do 30 dní po obdržení platby. Tištěné verze z pochopitelných důvodů neakceptujeme.

Kdy po zaplacení budu mít k publikaci přístup?

E-book vám přijde okamžitě, jak obdržíme vaší platbu. Společně s ním vám také zpřístupníme prémiový účet, takže budete mít přístup k více než pěti stům úloh OSP.
Pokud nám navíc pošlete výpis z účtu na e-mail tom.horky@oscio.cz, tak vám platbu můžeme potvrdit ihned (v naprosté většině případů do hodiny).

Termín dodání tištěné verze publikace závisí na externím dodavateli, o stavu se můžete nechat informovat na našem informačním emailu.

  BĚH WEBOVÝCH STRÁNEK

ㄑ  

Při kliknutí na odkaz úlohy se mi objeví ERROR 404.

Snažíte se zobrazit úlohu, ke které nemáte potřebné oprávnění účtu. Viz "jaké úlohy mohu prohlížet bez prémiového účtu?".

Webové stránky se mi nezobrazují dobře.

Pravděpodobně máte vypnutý javascript. Povolte ve svém prohlížeči javascript a web by měl běžet správně. Pokud máte jej máte povolený, ale přesto se něco nezobrazuje správně, dejte nám vědět. Rádi to opravíme. Pravděpodobně je to vaším prohlížečem, který neumí zobrazit obsah tak, jak byl zamýšlen - je potřeba obsah urpavit tak, aby jej zvládl správně zobrazit. Web byl primárně vyvíjen na Google Chrome, používáním tohoto prohlížeče se vám web bude zobrazovat nejlépe.