This page needs JavaScript activated to work.

Učebnice Testy studijních předpokladů

Tato publikace, terá tě provede přípravou na Testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity. Obsahuje všechny důležité informace, které budeš potřebovat k úspěšnému zvládnutí testů. Najdeš v ní spoustu řešených úloh a dostaneš od nás navíc e-mailové konzultace zdarma. Pokud si tedy nebudeš vědět rady s jakoukoliv úlohou v testech TSP, tak náš lektor ti poradí a ukáže ti postup řešení.

Učebnice na TSP MUNI

Co v publikaci najdeš:

  Strategie k celému testu TSP, jednotlivým oddílům (subtestům) i typům úloh
  Vysvětlení nejlepšího řešení hlavních typů úloh
  Desítky dopodrobna řešených příkladů
  Všechny pro tebe důležité informace k přijímacím zkouškám na MUNI
  Srovnání testů OSP a TSP
  Další rady a postupy jak získat skvělý percentil
  Všechny informace aktualizované testy 2020

Cena: 250 Kč


Koupit e-book

TIP: Stáhněte si ukázku a přesvědčte se sami, jak naše publikace vypadá a co v ní naleznete. Ukázku si můžete stáhnout ZDE.

Od autora„Na učebnici Testy studijních předpokladů jsme pracovali téměř rok a věříme, že vám naše práce pomůže ke skvělému percentilu.
Při vytváření úloh jsme zvlášť dbali na to, aby byly k nerozeznání od těch, které vás čekají u přijímacích zkoušek. I vysvětlení, které u každé úlohy najdete, jsme mnohokrát předělávali a upravovali tak, aby postup řešení byl univerzální a mohli jste ho tak použít u každé úlohy daného typu.“


Matěj Vitouch.


O e-booku Testy studijních předpokladů


Co když s e-bookem nebudu spokojený?

Pokud budeš mít po přečtení e-book pocit, že ti informace v něm nepomohly, tak ti vrátíme zpátky všechny peníze. Nemusíš se tedy bát, že si koupíš nekvalitní produkt. Našim cílem je nabídnout skutečně kvalitní přípravu.


Kdy po zaplacení budu mít přístup k e-booku?

E-book ti přijde okamžitě, jak obdržíme vaší platbu. Pokud nám navíc pošleš výpis z účtu na e-mail info@oscio.cz, tak ti platbu můžeme potvrdit ihned (v naprosté většině případů do hodiny).


Máš jakékoliv další dotazy nebo připomínky?