Excelujte v OSP

Excelujte v OSP je e-book, který si klade za cíl umožnit vám maximálně efektivní přípravu na testy Obecných studijních předpokladů společnosti Scio. Protože k ní dostanete i přístup k Oscio prémiovému účtu a ukázkový test tak máte k dispozici 540 úloh k procvičení. Nepotřebujete již tedy žádné další placené materiály.Co v publikaci najdeš:

  Strategie k celému testu OSP, jednotlivým oddílům i typům úloh
  Vysvětlení nejlepšího řešení každého typů úloh
  Mnoho řešených příkladů
  Všechny pro Vás důležité informace k NSZ a testům OSP
  Srovnání testů OSP a TSP
  Další rady a postupy jak získat skvělý percentil
  Všechny informace aktualizované pro školní rok 2017/2018

Co ještě k e-booku dostaneš:

Prémiový účet zdarma
Ukázkový test s vyhodnocením
100% záruku spokojenosti
  Neomezené emailové konzultace

Cena: 300 Kč


Koupit e-book

Ohlasy studentů:

       
 • Ebook jsem si přečetl na doporučení kamaráda a musím říct, že mě velmi příjemně překvapil. Líbí se mi, že jsem v něm našel kromě popisu řešení úloh také příklady, na kterých je vše názorně vysvětleno. Navíc jsem se dozvěděl spoustu klíčových, ale mnohdy přehlížených informací, jako například jak správně tipovat, nebo které úlohy řešit dříve a které později. Některé způsoby, jak můžu u NSZ ušetřit čas, mě skutečně překvapily.
  Ebook doporučuji každému, kdo shání kvalitní přípravu na testy Obecných studijních předpokladů.
  Daniel Š.,
  Velká Bíteš
  František R.,
  Brno
  Mám skutečnou radost, že jsem narazil na knihu Excelujte v OSP. Autoři se v ní nejen velice dopodrobna věnují jednotlivým oddílům a typům úloh, ale dozvěděl jsem se např. i jednoduchý a efektivní způsob, jak si otázky správně v zadání označovat, nebo jak lépe pracovat s časem.
  Čas budete muset věnovat přípravě stále. Tato kniha je ale velmi dobrý základ pro to dostat se na percentil, který potřebujete. A přitom vychází z ostatních způsobů přípravy, které jsem zvažoval (sady tesů z minulých let, prezenční internetové kurzy, ...) zdaleka nejlevněji.
  Naprosto skvělé vysvětlení, především úkolům zvané zebry. Rozhodně nelituji, že jsem si knihu objednala. Lucie S.,
  Frenštát pod Radhoštěm
  Oldřiška N.,
  Uherský Ostroh
  Čtivá, jednoduchá, vzhledem k tomu, že na prostudování jsem měla cca 14 dnů, tak mi naprosto vyhovovala.
  Velice zajímavá publikace, která shromáždila vše důležité, takže je vhodná i pro ty, kteří přípravě moc nedali a mají málo času. Nikola N.,
  Praha
  Petr R.,
  Nové město na Moravě
  Super, je přehledná, vysvětlující vše, co potřebuje student vědět.
  Publikace ''Excelujte v OSP'' byla super v tom, že i pracující člověk pochopil, o co tady jde a bylo k tomu i vysvětlení. Tipy a rady nato jak to zvládnout jsou super! Adéla F.,
  Hustopeče nad Bečvou
  Monika Š.,
  Chrudim
  Publikace mi dala podněty k tomu zamyslet se nad vlastní strategií.

NOVINKA: Nyní získáte k publikaci Excelujte v OSP možnost trénovat úlohy také ve formě testů. Tyto generované testy se poskládají z úloh k procvičení. Rovnou tedy uvidíte i to, jakou mají testy OSP strukturu.

TIP: Pokud si nejste jistí, že je pro vás e-book Excelujte v OSP tím správným druhem přípravy na Scio testy, tak si můžete přečíst článek Jaká příprava je pro mě ta pravá.

TIP: Stáhněte si ukázku a přesvědčte se sami, jak naše publikace vypadá a co v ní naleznete. Ukázku si můžete stáhnout ZDE.

O e-booku Excelujte v OSP


Co když s e-bookem nebudu spokojený?

Pokud budete mít po přečtení e-book pocit, že vám informace v něm nepomohly, tak Vám vrátíme zpátky všechny peníze. Nemusíte se tedy bát, že si koupíte nekvalitní produkt. Našim cílem je nabídnout skutečně kvalitní přípravu.


Kdy po zaplacení budu mít přístup k e-booku?

E-book vám přijde okamžitě, jak obdržíme vaší platbu. Společně s ním vám také zpřístupníme prémiový účet, takže budete mít přístup k více než pěti stům úloh OSP.
Pokud nám navíc pošlete výpis z účtu na e-mail tom.horky@oscio.cz, tak vám platbu můžeme potvrdit ihned (v naprosté většině případů do hodiny).


Máte jakékoliv další dotazy nebo připomínky?