This page needs JavaScript activated to work.

Doučování OSP a TSP

Pokud oceníš osobní přístup, tak je tu pro tebe doučování jeden na jednoho. Doučování probíhá buď přes Skype, nebo osobně v Brně.
Máme vlastní výukové materiály a sady úloh. Pokud však máte nějaké vlastní úlohy, se kterými potřebujete pomoci, tak se můžeme podívat i na ně.

O doučovateli

Jmenuji se Matěj Vitouch. V současné době souběžně studuji dvě vysoké školy a ve volných chvílích pomáhám budoucím studentům s přípravou na testy Obecních studijních předpokladů OSP a Testy studijních předpokladů TSP.

Už je to nějaký pátek, co se o testy zajímám. Píšu články, dělám nové úlohy, odpovídám vám v rámci e-mailových konzultací a můžu se vám věnovat i individuálně formou osobního doučování. Jsem také jedním z autorů publikací učebnice Obecné studijní předpoklady a Excelujte v TSP .
Pokud si chcete přečíst nějaký z mých článků, tak je můžete nalézt v mém profilu.

Spolu se budeme věnovat tomu, co ty potřebuješ. Můžeme spolu projít všechny záludnosti v testech a ukázat si postupy řešení klíčových úloh. Můžeme rozebrat příklady, se kterými máš problém a vytvořit strategii pro test, která ti bude šitá na míru a dovolí ti postupovat při testech maximálně efektivně.Čemu se společně můžeme věnovat:

  Projdeme si řešení hlavních typů úloh
  Ukážeme si, kde všude se dá v testech ušetřit čas
  Podíváme se podrobněji na úlohy, které ti nejdou
  Vytvoříme ti testovou strategii
  Navrhneme ti plán procvičování


Cena: 700 Kč/hod.


TIP: Pokud si nejste jistí, že je pro osobní doučování tím správným druhem přípravy na Scio testy, tak si můžete přečíst článek Jaká příprava je pro mě ta pravá.

TIP: Protože se lektor bude věnovat jenom tobě a tomu, co ty potřebuješ, tak se jedná o nejefektivnější způsob přípravy na poslední chvíli .

Doučování probíhá buď přes Skype nebo osobně v Brně. V Brně se můžeme potkat v našich prostorách nebo i u tebe doma. Je jen na tobě, jak ti to bude vyhovovat.
Přes Skype používáme sdílení obrazovky. Díky tomu ti můžu ukázat řešení všech úloh.

Pokud máš o doučování zájem, tak si vyber volný termín a napiš mi na matej.vitouch@oscio.cz.

V e-mailu uveď tebou vybraný termín, na jak dlouho se potkáme, jestli se potkáme osobně nebo přes Skype a telefonní číslo.
Není potřeba vzít si celý termín. Pokud mám volno od 12:00 do 20:00, klidně si můžeš napsat o doučování od 13:00 do 16:00.

Volné termíny


Máte jakékoliv další dotazy nebo připomínky?