Doučování OSP

Pokud oceníš osobní přístup, tak je tu pro tebe doučování jeden na jednoho. Doučování probíhá buď přes Skype, nebo osobně v Brně.
Máme vlastní výukové materiály a sady úloh. Pokud však máte nějaké vlastní úlohy, se kterými potřebujete pomoci, tak se můžeme podívat i na ně.

O doučovateli

Jmenuji se Matěj Vitouch. V současné době souběžně studuji dvě vysoké školy a ve volných chvílích pomáhám budoucím studentům s přípravou na testy Obecních studijních předpokladů.

Už je to nějaký pátek, co se o Scio testy zajímám. Píšu články, dělám nové úlohy, odpovídám vám v rámci e-mailových konzultací a můžu se vám věnovat i individuálně formou osobního doučování. Jsem také jedním z autorů publikace Excelujte v OSP .
Pokud si chcete přečíst nějaký z mých článků o Scio testech, tak je můžete nalézt v mém profilu.

Spolu se budeme věnovat tomu, co ty potřebuješ. Můžeme spolu projít všechny záludnosti v testech a ukázat si postupy řešení klíčových úloh. Můžeme rozebrat příklady, se kterými máš problém a vytvořit strategii pro test, která ti bude šitá na míru a dovolí ti postupovat při testech maximálně efektivně.Čemu se společně můžeme věnovat:

  Projdeme si řešení hlavních typů úloh
  Ukážeme si, kde všude se dá v testech ušetřit čas
  Podíváme se podrobněji na úlohy, které ti nejdou
  Vytvoříme ti testovou strategii
  Navrhneme ti plán procvičování


Cena: 350 Kč/hod.


NOVINKA: K doučování od nás dostanete přístup k prémiovému účtu. Můžete si tak i dál procvičovat to, co jste se na doučovní dozvěděli a otestovat své znalosti v rámici percentilového testu.

TIP: Pokud si nejste jistí, že je pro osobní doučování tím správným druhem přípravy na Scio testy, tak si můžete přečíst článek Jaká příprava je pro mě ta pravá.

TIP: Protože se lektor bude věnovat jenom tobě a tomu, co ty potřebuješ, tak se jedná o nejefektivnější způsob přípravy na poslední chvíli .

O osobním doučování


Jak si mám doučování objednat?

Napište mi na e-mail matej.vitouch@oscio.cz. Ve zprávě uveďte, hlavně jestli se chcete potkat přes Skype, nebo osobně. Napište mi taky, kdy by se vám doučování hodilo (dny a alespoň přibližně hodiny). Uveďte také svoje telefonní číslo. Přednostně s vámi budu komunikovat prostřednictvím e-mailu, ale pokud bude potřeba něco domluvit narychlo, tak vám zavolám. Není žádné pravidlo, jak moc dopředu se musíte objednat, ale čím později se objednáte, tím je větší pravděpodobnost, že nenajdeme společný termín.

Kde probíhá doučování v Brně?

V našich prostorách na kraji parku Lužánky. Výuka u vás doma je možná na základě předchozí domluvy.

Jak probíhá doučování přes Skype?


Při doučování přes Skype napřed probereme celkové strategie a strukturu testů a na řešení příkladů máme k dispozici web kameru zabírající ze shora stůl. Můžu ti tak ukázat postupy řešení a ty můžeš řešit úlohy společně se mnou.

Pokud dojde během doučování k jakýmkoliv technickým problémům, tak se můžeme domluvit, na přesunutí termínů, případně ti vrátím peníze.


Máte jakékoliv další dotazy nebo připomínky?