This page needs JavaScript activated to work.

Diskuze: Výsledek testu OSP s percentilem

Saris 4. 12. 2017, 18:12
Dobrý den,

kde můžu po absolvování Testu OSP s percentilem vidět svůj výsledek? Test se mi po uběhnutí stanoveného limitu zavřel a nic. A výsledky nemůžu najít, jak je prosím tedy zjistím?

Děkuji
Jana1589 5. 12. 2017, 13:52
Mě se takhle zavírá i generovaný test, který by měl ukázat co bylo špatně. Nejspíš nějaká chyba
Admin 5. 12. 2017, 15:55
Ano, problémem je omezená doba globálních SESSIONS pro php.ini − váš účet nevykazuje žádnou aktivitu po dobu 30 až 45 minut a je odhlášen, protože data vašeho přihlášení jsou starší než limit a server je pravidelně promazává. Musí se nastavit vyšší časová benevolence, už na tom pracujeme ale není to úplně jednoduché, takže to může nějakou dobu trvat. Za způsobené problémy se omlouváme :)
Admin 5. 12. 2017, 16:41
Ještě mě tak napadlo, pokud se vám nechce čekat, prostě si otevřete dvě okna s webem, v jednom test a v druhém prostě stačí jednou do limitu 24 minut kliknout na nějaký odkaz nebo F5 pro reload. Tím zabráníte tomu, aby vás to odhlásilo.
Admin 11. 12. 2017, 11:11
Zkoušel jsem test projít až dokonce a už by to mělo udržet spojení na dost dlouho, aby vás to nevyhazovalo. Pokud přece jen bude nějaký problém, ihned dejte vědět. Díky za trpělivost.
Admin 17. 12. 2017, 20:59
Tak poslední update:
Někdy to vyšlo, jindy mě to zsae odhlásilo. Konečné řešení: přesunuli jsme data probíhajícího testu do databáze, takže o svůj test nepříjdete (pokud se nebudete snažit o reload a podobné nápady). Test už padat nebude.
michaelacvanci 31. 1. 2018, 17:50
Dobrý den,
mám stejný problém, výsledek nikde. Dá se v nějaké záložce najít?
Kozisek 31. 1. 2018, 20:18
Dobrý den,
už přibývá více lidí, ale ještě netuším, v čem může být problém.
Zítra se na to podívám, přemýšlím o tom, že budu zálohovat všechna data a bude se na výsledky možné podívat i zpětně. Nicméně faktem je, že dokud jsou data v databázi, tak vám server test načte. Pokud jste ovšem
1) neaktualizovala stránku více než 2x nebo
2) test nepřekročil dobu 80ti minut (nemůžete test zavřít a vrátit se k němu za hodinu, bude se tvářit, že jede ale při potvrzení testu/dokončení se vymaže z databáze, protože limit byl 80 minut, nehledě na "měřič času", ten je jen pro vaše info, ale sám od sebe nepozná, že od spuštění testu mohlo uběhnout více, pokud byla stránka zavřena a znovu otevřena, takže může ukazovat třeba ještě 20 minut, ale když od doby otevření uběhlo doopravdy více než 80 minut, test je zrušen)
3) nezměnila svoji IP adresu (což by mohl být zdroj problému, zkusím přidat i vazbu na účet − což pozbývalo smysl, když vás stránka odhlašovala, ale na druhou stranu to může pomoci při změně IP adresy)

Doufám, že to vyřešíme. Přeji pěkný den
Kozisek 1. 2. 2018, 16:42
Řešení viz http://www.oscio.cz/diskuse/o−webu/odhlaseni−behem−testu−221/.

Nově jsem přidal historii testů, takže se budete moct dostat k výsledkům i zpětně. Bohužel, staré testy už vrátit nelze, ale u příštích to fungovat bude. Najdete je, pokud se dostanete na menu uživatele (klikněte na ikonu panáčka a na název svého účtu, v levém menu se objeví nabídka 'Výsledky testů') V případě problémů napište :)

PŘIDAT ODPOVĚĎ

Vaše jméno:
Text:
Vložením odpovědi souhlasíte s podmínkami a pravidly serveru oSCIO.cz.