Diskuze: Výsledek testu OSP s percentilem

Saris 4. 12. 2017, 18:12
Dobrý den,

kde můžu po absolvování Testu OSP s percentilem vidět svůj výsledek? Test se mi po uběhnutí stanoveného limitu zavřel a nic. A výsledky nemůžu najít, jak je prosím tedy zjistím?

Děkuji
Jana1589 5. 12. 2017, 13:52
Mě se takhle zavírá i generovaný test, který by měl ukázat co bylo špatně. Nejspíš nějaká chyba
Admin 5. 12. 2017, 15:55
Ano, problémem je omezená doba globálních SESSIONS pro php.ini − váš účet nevykazuje žádnou aktivitu po dobu 30 až 45 minut a je odhlášen, protože data vašeho přihlášení jsou starší než limit a server je pravidelně promazává. Musí se nastavit vyšší časová benevolence, už na tom pracujeme ale není to úplně jednoduché, takže to může nějakou dobu trvat. Za způsobené problémy se omlouváme :)
Admin 5. 12. 2017, 16:41
Ještě mě tak napadlo, pokud se vám nechce čekat, prostě si otevřete dvě okna s webem, v jednom test a v druhém prostě stačí jednou do limitu 24 minut kliknout na nějaký odkaz nebo F5 pro reload. Tím zabráníte tomu, aby vás to odhlásilo.
Admin 11. 12. 2017, 11:11
Zkoušel jsem test projít až dokonce a už by to mělo udržet spojení na dost dlouho, aby vás to nevyhazovalo. Pokud přece jen bude nějaký problém, ihned dejte vědět. Díky za trpělivost.

PŘIDAT ODPOVĚĎ

Vaše jméno:
Text:
Vložením odpovědi souhlasíte s podmínkami a pravidly serveru oSCIO.cz.