Diskuze: Scio

Pepek 8. 12. 2017, 15:22
Kdo se těší zítra na testy, ať řekne percentil!
blazaw 10. 12. 2017, 18:20
percentil
Student 29. 3. 2018, 23:19
Vážení, absolvoval jsem poprvé SCIO testy ZSV a OSP. Jsem studentem VŠ a za bakalářské studium z oboru na který se hlásím jsem měl na VŠ červený diplom. Můj výsledek SCIO je však tragický, přeměšlím tedy, kde je chyba? Ve znalostech které jsem obhájil červeným diplomem nebo testech ovládaných organizací SCIO, která má za účel vylákat ze studentů co nejvyšší sumy za hloupé testy? Asi kdybych byl ovce a za každý pokus dával tisíce, zakoupil přípravné kurzy a učebnice měl bych výsledek uspokojivý. Je smutné že tento systém funguje, případně že se upustilo od standartních testů fakult, které si vytvářely své vlastní testy, aby bylo opravdu relevantně možné vyhodnotit znalosti z oboru na který se hlásím.
Goliath 5. 4. 2018, 01:48
No, Studente, to je takové nošení dříví do lesa, resp. vepřového na Pesach. Kdybyste měl dobrý výsledek, tak píšete opak. Chyba opravdu není ve scio testech. V USA tento systém provozují dlouhá desetiletí − někomu se líbí, někomu moc ne, ale už si povšechně lidé nehoní ego takový rádoby mudrováním jako Vy.
P.S.: Fakultních testů jsem pár absolvoval, řada z nich byla vyloženě absurdní. Nota bene u mnoha humanitních oborů fakultními testy projdou lidé, kteří si sice něco pracně nalili do hlav, ale žel je to jediné, co tam mají, mozek chybí. Je sice pěkné, že mají zájem o obor, ale vysokoškolák neschopný myslet je dosti zbytečný.

PŘIDAT ODPOVĚĎ

Vaše jméno:
Text:
Vložením odpovědi souhlasíte s podmínkami a pravidly serveru oSCIO.cz.